Ontmoet het team: Koen

Dit jaar zetten we iedere maand een van onze medewerkers online in het middelpunt. Zo kunt u onze organisatie leren kennen, en ziet u ook het gezicht achter de functie. Deze maand, is het de beurt aan een van onze nieuwste gezichten: onze commercieel binnendienst medewerker Koen van der Leemputten.

Koen maakt sinds juli 2025 deel uit van het team van Genugten Agri. Hij combineert projectplanning met magazijnwerk en is de aangewezen persoon voor logistieke zaken. Met zijn praktische aanpak en nuchtere mentaliteit is hij altijd bereid de handen uit de mouwen te steken en hard te werken.

We vroegen hem de volgende zin aan te vullen: Werken bij Genugten Agri is…. Waarop hij als volgt antwoordde:  Dynamisch en inspirerend! Ik kan bijdragen aan duurzame oplossingen voor de landbouw. ​​Ik werk in een toegewijd team. En ik heb mogelijkheden voor ontwikkeling, innovatie en samenwerking binnen een groeiende, toekomstgerichte organisatie.                                                   

whatsapp